Beylikdüzü Halı Yıkama

Her halı, artık elektrik süpürgesiyle temizlenerek eski temiz görüntüsüne kavuşturulamayacak bir noktaya gelir. Böyle durumlarda halının derin temizlik gerektirdiğine ilişkin bazı emareler kendini göstermeye başlar:

Halı matlaşır ve yapışkanımsı bir görünüm kazanır.

Halı, ilk aldığınız zamana göre artık aynı renkte değildir.

Halı; sandalye ayaklarının etrafında, iz şeklinde, kirli dairelere sahiptir.

Halı, oda için artık bir toz kaynağı haline gelmiştir.

Eğer halınızda bu göstergelerden biri veya birkaçı mevcutsa, halınızın derin temizliğini yapma zamanı gelmiş demektir.

Derinlemesine temizlik, halı ve kilimlerinize nüfus eden zararlı maddeleri, kirleri ve pisliği çıkaran profesyonel halı yıkama işlemidir.

Dört dörtlük bir yıkama işlemi için Sfirmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Makina Halısı, Saggy Halı, Makina Yün Halı, El Dokuma Yün Halı, Nepal Halı, Çin Halısı, Nepal Mega Halı, Step Halı, Duvardan Duvara Halılarınızı Sağlık bakanlığı onaylı anti bakteriyel, Halı Şampuanı, Halı Leke Çıkarıcı, Halı Parfümü ve son teknoloji yıkama, kurutma ve toz alma makinalarında yıkanarak özel ambalajı içeriside müşterilerimize teslim ediyoruz.

Halı yıkama fabrikamız her geçen gün büyümekte ve gelişmektedir. Halılarınızı evden alıp eve teslim ediyoruz.Halı yıkama işlemleri artık 4 mevsim yapılmaktadır. Halılarınız kapalı sistem son teknoloji makinelerle kurtulduğu için hava durumu bizi hiç ilgilendirmiyor ve bu sayede halılarınız asla ve asla dışarıdaki toz toprak ve benzeri kirli havalara maruz kalmamaktadır.

Halılar artık herkesin gündelik hayatını renklendiren nesneler haline geldi. Halılar hayatımızı renklendirmesine rağmen temizliği düzenli ve iyi birşekilde yapılmazsa halılardan çıkan toz kıl ve havlar soluduğumuz havaya karışarak sağlımızı tehdit ederler. Bu yüzden aldığınız halı yıkama hizmetinin kalitesi son derece önemli.